Akhisar Ticaret Borsası, Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

Akhisar Ticaret Borsası (ATB) Egea'da düzenledikleri öğle yemeği programında Akhisarlı basın mensuplarının 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar.

Akhisar Ticaret Borsası, Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

Düzenlenen programa Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat ve yönetim kurulu üyeleri ve meclis başkan yardımcısı Kazım Ertürk ve meclis üyeleri ile Akhisarlı basın mensupları katıldı. 

Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat; “1 yılı geçirdik esasında biz bugün burada sizin değerli gününüzü kutluyoruz ama biz burada küçük bir ahududu koymak isteriz. Biz yaptığınız işin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çünkü Akhisar’daki yapılan bütün kurumların yaptığı güzel işleri taçlandırmasını siz değerli basın mensupları yapıyorsunuz. Akhisar’ın bütün ürünleri yapılan bütün değerleri sizlerin haberleriyle daha da çok taçlanıyor. Bizde yaptığınız güzel haberler dolayı Akhisar’ımızı tanıttığınız için ve böyle bir güzel günde hep beraber olduğumuz için Akhisarlılar borsacılar ve dostlarımız için hepinize teşekkür ederim” dedi.  ” dedi.

l

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber