Akhisar Ticaret Borsası Altıeylül İlkokulu 4-D grubunun mezuniyet coşkusu

Akhisar Ticaret Borsası Altıeylül İlkokulu 4-D grubunun mezuniyet töreni muhteşem oldu. 

Akhisar Ticaret Borsası Altıeylül İlkokulu 4-D grubunun mezuniyet coşkusu

Akhisar Ticaret Borsası Altıeylül İlkokulu 4-D grubunun mezuniyet töreni muhteşem oldu. 

Akhisar Ticaret Borsası Altıeylül İlkokulu 4-D grubu öğrencileri sınıf öğretmenleri Gürhan Yılmaz veliler ve misafirlerin katılımıyla mezuniyetlerini kutladılar. 

Akhisar Şatafat Kır Düğün salonunda yapılan mezuniyet töreninde sevinç ve duygusal anlar bir arada yaşandı. Öğrencilerin cüppeleri ile tören alanına giriş yapmalarının ardından duygularını ifade eden konuşmaları ve şiirleri dinlendi.

Ardından mezuniyet belgelerini alan öğrenciler kep atarak ve pasta keserek mezuniyetlerini kutladılar. Öğrencilerin birbirinden güzel şarkıları ve dans gösterileri ile devam eden program velilerin öğretmenlerine emekleri için teşekkür etmeleri ile devam etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber