Akhisar Sağlık Grup Başkanlığı Personeline Güvenlik Semineri

Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğince İlçe Sağlık Grup Başkanlığı çalışanlarına ev ve iş yeri güvenliği sunumu yapıldı.

Akhisar Sağlık Grup Başkanlığı Personeline Güvenlik Semineri

Akhisarpress.com - Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğince İlçe Sağlık Grup Başkanlığı çalışanlarına ev ve işyeri güvenliği sunumu yapıldı.

Büro Amir Vekili Hebile Turhan başkanlığında memurlar Remzi Köse ve Gizem Diri tarafından yapılan bilgilendirme sunumunda, ev ve işyerlerindeki alınacak önlemler ve güvenlik konusunda bilgiler Sağlık Grup Başkanlığı personeline aktarıldı.

Akhisar Sağlık Grup Başkanı Dr Selin Köksal konu ile ilgili Akhisarpress muhabirine yaptığı açıklamada; “Bizler sağlık grup başkanlığı personeli olarak toplumun her birimiyle bir aradayız. Bu seminerden elde ettiklerimizi toplumdaki tüm noktalara taşımakla görevliyiz. İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliğine bu noktada teşekkür ediyoruz. Kendileri diğer kamu kurumlarının da hepsine yanıt verecekleri belirttiler. Asayiş ve güvenlik hepimizin bir parçası olduğu takdirde sağlanabilecek bir unsurdur.Personelimiz bize çok memnun olduklarını belirtti. Buradan elde ettiğimiz bilgileri kendi konutlarımızda ve yakın çevremizde uygulayacağız. Asayiş ve güvenlik hepimizin bir parçası olduğu takdirde sağlanabilecek bir unsurdur.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber