Akhisar PTT Müdürlüğünden Hızlı Tebligat

PTT Akhisar şubesi Hızlı tebligat uygulaması hakkında basın bildirisi yayınladı.

Akhisar PTT Müdürlüğünden Hızlı Tebligat

 

Bildiriyi PTT Akhisar Şube Müdür Yardımcısı Tamer Özalp açıkladı.

 

Özalp “Bilindiği üzere 04.07.2011 tarihinden itibaren Kurumumuz Hızlı Tebligat uygulaması başlatmıştır. Hızlı Tebligat postaya verildiği şehir dağıtım alanı içersinde 1 gün ( 24 saatte) İl sınırları içersinde kabulden itibaren en geç ertesi gün, iller arasında ise kabulden itibaren en geç 2 gün sonra teslim esasına göre düzenlenmiş bir tebligat hizmetidir.

 

Hızlı Tebligatların dağıtımı, hafta içi, Cumartesi günü, bayram ve diğer tatil günleri de dâhil olmak üzere 08.30-19.00 saatleri arasında yapılır. Avukat tarafından takip edilen işlerde, avukatın bürosunda yapılacak Hızlı Tebligatlar da, resmi çalışma gün ve saatleri içerisinde yapılır.

 

Göndericiler, Hızlı Tebligat hizmetinden yararlanabilmek için; //www.ptt.gov.tr web sayfası üzerinden, Çağrı Merkezini arayarak veya PTT Merkezine giderek, müracaat eder. 100 grama kadar 250 grama kadar 500 grama kadar 1000 grama kadar Sonraki her 1 kg ve kesrinden Çok sayıda hızlı tebligat- vermek istediğini bildiren kişi ve kurumların tebligatları adreslerinden kabzedilebilir.” dedi.

 

Mevcut tarifeye göre Hızlı Tebligat ücretleri

 

15,00.-TL. 16,00.-TL. 17,00.-TL. 18,00.-TL. 1,50.-TL. dir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber