banner234

Akhisar Pazar pazarında Coronavirüs önlemi!

Akhisar’da dün kurulan Pazar pazarında, Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası ve Akhisar Belediyesi birlikteliğiyle Coronavirüs tedbirleri alındı.

Akhisar Pazar pazarında Coronavirüs önlemi!

Akhisar’da dün kurulan Pazar pazarında, Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası ve Akhisar Belediyesi birlikteliğiyle Coronavirüs tedbirleri alındı.

Pazarın her iki girişine de vatandaşların kullanabilecekleri el dezenfektanları yerleştirildi. Ayrıca Akhisar Belediyesi zabıta ekipleri giriş ve çıkışlarda vatandaşların ellerine dezenfekte sıkarak tedbiri arttırdı.

Türkiye genelinde pazarların kapanmayacağını ifade eden Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası başkanı Mustafa Güral, “Pazarcılarımızı koronavirüse karşı eldiven ve maske kullanmaları yönünde sürekli uyarılarımız devam ediyor. Akhisar’daki üç Pazar yerimiz de etrafı açık havalandırmalı şekildedir. Pazar yerlerimiz kapanırsa vatandaşlar kapalı alanlardaki market ve AVM’lere gitmek durumunda kalabilir bu daha tehlikeli olabilir. Bizler vatandaşlarımızın sağlığı için elimizden gelen en üst düzey tedbirleri almaya devam ediyoruz” dedi.

Akhisar Belediye başkan yardımcısı Bedri Türk, Akhisar Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Yıldırım ve Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası başkanı Mustafa Güral’da alınan tedbirleri yerinde takip etti.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber