Akhisar Life Dergisi 4. Sayısı Çıktı

Akhisar'ın yaşayan yüzü sloganıyla her ay düzenli olarak yayınlanan Akhisar’ın yerel dergisi Akhisar Life 4. sayısı çıktı.

Akhisar Life Dergisi 4. Sayısı Çıktı

 Akhisar'ın yaşayan yüzü sloganıyla her ay düzenli olarak yayınlanan Akhisar’ın yerel dergisi Akhisar Life 4. sayısı çıktı.

4. Sayıda çok önemli konuklar ağırlayan Akhisar Lıfe içerik olarak dopdolu.  Son dönemlerin en popüler dizisi,  Cuma gününün reyting rekotmeni Kiralık Aşk dizisinin ‘Koray Sargın’ karakterine hayat veren  muhteşem oyuncusu Onur Büyüktopçu ile harika bir söyleşi; Elif Gibi Sevmek ve Eyvallah kitaplarının yazarı Hikmet Anıl Öztekin’den Elif’e olan aşkını ve nasıl yazmaya başladığının hikayesi;  Akhisar Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar ile Akhisarspor üzerine harika bir sohbet; Akhisar Belediye-Acıbadem basketbol maçı sonrası Kerem Tunçeri ile kısa bir sohbet Akhisar Life 4. sayısında okuyucularını bekliyor. 

Dergiye ulaşmak isteyen okurlar By Sevilay Organizasyon, Kraliçem Organizasyon, By İsmet Erkek Kuoförü, Akhisar Life Ofisi, Yeşil Portakal 1. Nakliye Caddesi’nden dergiye ücretsiz sahip olabilirler. 
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2015, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber