Akhisar Kent Konseyi Kadın Meclisi STK temsilcileriyle buluştu

Akhisar Kent Konseyi  Kadın Meclisi Başkanı  Serpil Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri, 8 Mart Emekçi Kadınlar Gününde Akhisar’daki diğer  Dernek ve temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldiler. 

Akhisar Kent Konseyi Kadın Meclisi STK temsilcileriyle buluştu

Başkan Serpil Pehlivan  kahvaltı öncesi yaptığı konuşmada, Kadın Meclisi Kadın ve Siyaset Çalışma Gurubunun “Akhisar’ın Kadın Sesleri” projesini sonlandırdıklarını belirterek, “Bu kahvaltı organizasyonumuza emekleri geçen Gülçin Erdem, Fatma Erdem ile çalışma gurubu temsilcimiz Nilüfer Ormanyaran’a teşekkür  ediyorum. Proje kapsamında  ziyaret ettiğimiz siz değerli  kadın temsilcilerinin projemize verdikleri destek, gösterdikleri  nezaket  ve misafirperverlik için, bizlerin çalışmalarını kamu oyuna duyurmak için çaba sarf eden basın mensuplarına da sonsuz teşekkür ediyoruz. Proje süresinde görüştüğümüz sizlerle  “Birlikte Davranma ve Proje üretme” desteğini çok nemli buluyoruz. Önerilen ve geçerliliği olan projelerde çok daha sık sık bir arada olacağımızı belirtirken, buradan Akhisarlı  kadınlara çağrıda bulunmak istiyoruz. Sivil toplum kuruluşlarında, derneklerde, meslek örgütlerinde, siyasi partilerde vb. daha fazla yer almalarının gerektiğine inanıyoruz. Tüm kadınları 8 Mart Dünya Emekçi kadınlar gününde  selamlıyorum.” Dedi. 

Öğretmenler yetiştiren emekli öğretmen Nevin Dağlı Kadın Meclisi Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Pehlivan’a kristal bir Ay Yıldız hediye etti. (Haldun Akyüz)
 


Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 19:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber