Akhisar Kadın Meclisinden Rekor Yardım

Akhisar Kadın Meclisi 8 Mart Dünya Kadınlar günü adı altında gerçekleştirdikleri ziyaretlerine bir yenisini daha eklediler.

Akhisar Kadın Meclisinden Rekor Yardım

 Akhisar Kadın Meclisi 8 Mart Dünya Kadınlar günü adı altında gerçekleştirdikleri ziyaretlerine bir yenisini daha eklediler.

Akhisar Kadın Meclisinin düzenlemiş olduğu bayanlara ve çocuklarına giyim ve ayakkabı yardımı Akhisar Esnafından büyük destek gördü.

 Esnafın verdiği 1500 adet kadın ve çocuk kıyafeti 300 adet kadın ve çocuk ayakkabısını toplayan Akhisar Kadın Meclisi yönetimi Çanakçı, Yaykın, Selçikli, Aşağı Dolma, Yukarı Dolma, Değirmendere mahallelerine giderek topladıkları eşya ve ayakkabıları Muhtar ve azalarına teslim ettiler.

Akhisar Kadın Meclisi Başkanı Pınar Güney” Bu yıl ki hain Ankara saldırısı ve tırmanan terör olayları sebebiyle 8 Mart etkinliklerimize söyleşi konser ve gece programı koymadık. Akhisar Kaymakamlığı ve sosyal yardımlaşma vakfı ile ortak istişarelerimiz sonucu 5 köyümüze Kadın üst giyim alt giyim pijama çocuk eşofman erkek giyim kadın ve çocuk ayakkabı bağışı yapma kararı aldık.1500 adet giyim eşyası ile 300 çifte yakın ayakkabı bağışına imza attık. Gururluyuz ”dedi.

Mahalleri gezen Kadın Meclisi Muhtar ve Mahallelerdeki hanımlardan büyük ilgi gördü. . Mahalle kadınları ilk kez kadınlara özel günümüz olduğunu hissettirip bizleri düşündükleri için teşekkür ederiz dediler.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2016, 00:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber