Akhisar Halk Eğitim Merkezinden Aşure Etkinliği

Akhisar Halk Eğitim Merkezi okul-aile birliği,idareci ve usta öğreticilerinin katkıları ile Kurumun bahçesinde halka yönelik aşure dağıtımı yaptı.

Akhisar Halk Eğitim Merkezinden Aşure Etkinliği

 Akhisar Halk Eğitim Merkezi  okul-aile birliği,idareci ve usta öğreticilerinin katkıları ile Kurumun bahçesinde halka yönelik aşure dağıtımı yaptı.

Yapılan bu etkinliğe Akhisar Kaymakamı Kaan PEKER,Belediye Başkanı Salih HIZLI,Garnizon Komutanı,Mahalle Muhtarları,Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri,Belediye Birim Müdürleri,Ak Parti İlçe  Başkanı İsmail Hakkı ŞENYİĞİT ve Yönetim Kurulu,Belediye Meclis üyeleri,okullarımızın müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kurum Müdürü Süleyman ERDEM  “Aşure adı üzerinde birliğin aşıdır.Birlik,beraberlik ve dayanışmanın sembolüdür.Akhisar genelinde de aşure kültürü her geçen yıl kapsamını genişleterek devam etmektedir.Rabbim birliğimizi daha da arttırsın.Gün dayanışma günüdür.Katılan tüm misafirlerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber