banner234

Akhisar Gençlik Merkezi ile Türk Kızılayı ortaklaşa düzenlediği kan bağışı etkinliği ile canlara can kattı.

Geçtiğimiz günlerde Türk Kızılay'ının kan stoklarında ciddi azalma olduğu yönünde yetkililerin açıklama yapmasının ardından Akhisar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Akhisar Gençlik Merkezi Müdürlüğü bu çağrıya duyarsız kalmayarak kan bağışı kampanyasına destek verdi.

Akhisar Gençlik Merkezi ile Türk Kızılayı ortaklaşa düzenlediği kan bağışı etkinliği ile canlara can kattı.

Akhisar Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilen kan bağışına Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Hüseyin Oktay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer, müdürlük personeli ile gençlik liderleri,  gönüllü gençler  ve vatandaşlarımız katıldı. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Hüseyin Oktay, kan bağışının sadece ihtiyaç doğduğunda değil her daim yapılması gereken bir faaliyet olduğunu dile getirdi.

Oktay, "Geçtiğimiz günlerde Türk Kızılay'ı yetkilileri tarafından ağır kış koşullarından dolayı kan stoklarının kırmızı alarm verdiği açıklamalarının ardından kurum çalışanlarımız, gönüllü gençlerimizle birlikte kan bağışında bulunduk. Kan bağışı sadece ihtiyaç anında değil her daim yapılması gereken bir faaliyet olmalıdır. Bu anlamlı etkinliğe destek veren personelimize ve gönüllü gençlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber