Akhisar Genç İş Adamları Basınla Akşam Yemeğinde Buluştu

Akhisar’da 2000 yılında kurulan Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD)faaliyetlerine devam ederken, Akhisar’ın yerel gazetecileri ile İstanbul Yolu üzerinde bulunan Can Köfte’de akşam yemeğinde buluştu.

Akhisar Genç İş Adamları Basınla Akşam Yemeğinde Buluştu

 

Akhisar’da 2000 yılında kurulan Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) faaliyetlerine devam ederken, Akhisar’ın yerel gazetecileri ile İstanbul Yolu üzerinde bulunan Can Köfte’de akşam yemeğinde buluştu.


Akhisar Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Çatalcalı ve Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı yemekte Çatalcalı; “Akhisar’ımız için dernek olarak, başta yönetimimiz olarak, üyelerimiz ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bugün Akhisar’ımız için çalışan siz basın emekçileri ile bir araya gelmek istedik. Diğer yandan Akhisarspor’umuz Süper Lig’te tüm Ege bölgesini temsil edecek, bu bizler içinde çok büyük onur. Süper Lig’e Akhisar’ımızı taşıyan ve tüm emeği geçenlere Akhisar Genç İş Adamları Derneği olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz. Süper Lig’te Akhisarsporumuza başarılar diliyoruz.” Dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber