Akhisar Eğitim Bir-Sen Sınır Tanımıyor

Akhisar Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen ilçe Temsilcisi Rıza Bahar, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Erdem, Osman Kösemen

Akhisar Eğitim Bir-Sen Sınır Tanımıyor

 

Akhisar Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen ilçe Temsilcisi Rıza Bahar, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Erdem, Osman Kösemen ve Umut Paşalı’nın katılımıyla Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Tufan Çelik’i makamında ziyaret ettiler.


Akhisar Eğitim-Bir-Sen yönetimi , Akhisar Toki İlkÖğretim Okulu Müdürü iken 25.05.2012 tarihinde Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Tufan Çelik’i ziyarette bulundular.


Bahar, Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Tufan Çelik’i makamında ziyaret etti.Ziyarette Bahar , “Sizi uzun yıllardır yakından tanıyoruz, her zaman görevinizi en iyi şekilde yaptığınızı da biliyoruz. Yeni görevinizde de başarılı çalışmalar yapacağınızdan eminiz. Başarılarınızın devamını temenni ediyoruz” diye konuştu.


Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürü Tufan Çelik , Ziyaretten memnun olduğunu belirterek, Akhisar da güzel işler yaptığımıza inanıyorum ve bundan sonra da “Gördes İlçemizin Eğitim de Başarılı olması için başta tüm eğitim çalışanları olmak üzere Sendikalar ve Sivil Toplum Kuruluşları ile birlik ve beraberlik içerisinde el ele verip elimizden geleni yapacağız.” dedi.


Ziyaret de Gördes İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Menderes Aydın ve Gördes Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilcisi Mehmet Gülcan da hazır bulundular.


 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber