banner113

Akhisar'da Yakalanan Hırsızlar Böyle Soygun Yapmış

Ege bölgesinde bir çok ilde hırsızlık olaylarına karışan 5 kişilik şebeke Akhisar'da yakalandı. 3 kadın şebeke üyesi tutuklanırken 2 erkek şebeke üyesi ise serbest bırakıldı.

Akhisar'da Yakalanan Hırsızlar Böyle Soygun Yapmış

Ege bölgesinde bir çok ilde hırsızlık olaylarına karışan 5 kişilik şebeke Akhisar'da yakalandı. 3 kadın şebeke üyesi tutuklanırken 2 erkek şebeke üyesi ise serbest bırakıldı.

Edinilen bilgiye göre dün Akhisar'ın Mecidiye Mahallesinde bir ihbarı değerlendiren Akhisar İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı asayiş ekipleri, sahte plakalı otomobil ile bir evde hırsızlık yapmak isteyen 5 kişilik şebekeyi takibe aldı. Jandarma ekiplerini fark eden şebeke üyeleri otomobil ile 10 kilometrelik kovalamacanın ardından Akselendi Mahallesi mevkiinde kıskıvrak yakalandı.

EVE GİRMEDEN ZİLİ ÇALIYORLAR

Organizeli bir şekilde çalışan şebeke ilk olarak evlere girmeden önce zili çalarak kontrol ediyor ardından bir çok eve giriş yaparak hırsızlık yaptığı iddia edildi. Aydın ilinden başlayan hırsızlık olayları Manisa'ya kadar uzanıyor. Ege bölgesinde bir çok ilde hırsızlık olaylarına karışan şebeke üyelerinin dosyalarının da bu yönde kabarık olduğu iddia edildi.

Akhisar Cumhuriyet Savcılığınca ifadeleri alınan kadınlar C.B, N.A ve H.B. tutuklanarak Akhisar kapalı ceza evine gönderilirken şebekenin erkek üyeleri M.U. ve K.A. serbest bırakıldı.
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
İsimsiz
İsimsiz - 3 yıl Önce

VAllahi bugün hırsız zile bastı ama bunlardan biri değildi zile bastı evde olduğumuzu anlayınca kaçtı

Canı yanan
Canı yanan - 3 yıl Önce

Bu acımasız insan fukaraları kesin bizimde evimize girenler.Neyim var neyim yoksa aldılar götürdüler.Günlerce psikolojimi bozdular.En ağır cezalarla yargılansınlar inşAllah.Bırakmayın bu insafsızları salmayın tekrar dışarlara.

?
? - 3 yıl Önce

Canı yanan arkadaş aynen katılıyorum salmasınlar ama maallesef insanlar kendilerini düşünürler başlarına gelse salmazlar bir daha yapsınlar diye salmışlar resmen bu bu demek madem dosyaları kabarık neden o 2 erkek salınmış doğru mu şimdi söyleyin ?

Saçmalık
Saçmalık - 3 yıl Önce

Madem yakaladın nie salıon yarın adamları tekrar yakalamaya kalkçaklar ama kimse yok diğerleride salınır zaten maalesef hırsız tokatçı en masumlarımız oldu

a
a - 3 yıl Önce

A khisarda kadın ceza evi yokki

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber