Akhisar'da maske ve sosyal mesafe denetimi yapıldı

Akhisar’da Kovid-19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığının 81 il'e gönderdiği genelge doğrultusunda maske, sosyal mesafe kontrolleri yapıldı.

Akhisar'da maske ve sosyal mesafe denetimi yapıldı

Kontrollere İlçe Kaymakam vekili Gördes Kaymakamı Bekir Arabacı, Akhisar Belediye Başkan Vekili Yılmaz Akar, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ali Galip Kocaman, Akhisar Ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Hasan Ali Men katıldı.

Denetlemede ilk olarak Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesinde sosyal mesafe ve maske hususunda uyarılarda bulunuldu. Kaymakam vekili Bekir Arabacı ve beraberindeki heyet daha sonra Merkez çarşı ve 2. nakliye caddesinde bulunan iş yerlerine denetimlerde bulundu. İçişleri Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlanan genelge kapsamında son günlerdeki vaka sayıları da göz önünde alındığında, hayatın her alanında mevcut tedbirlere uyulmasının öneminin bir kez daha ortaya çıktığının altı çizildi ve ülke genelinde en kapsamlı Kovid-19 tedbirleri denetiminin ikinci kez yapıldığı belirtildi.
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 11 ay Önce

Gerçekten komiksiniz. Denetim yaptığınız yere bakın. Yiyip içen insanlar sizi görünce korkudan maske takmış resimdeki bayandan belli. Önünde içeceği var :) Çarşı esnafı zaten geneli uyuyor maske kuralına ancak vatandaş uymuyor. Tahir ün caddesine ne zaman gitsem %70i maskesiz. Onun dışında çoğu kişi fabrikalarda çalışıyor asıl denetimi artması gereken yerler fabrikalar. Örnek vestel. Böyle biz geliyor diyip gitmekle denetim olmaz. Hadi gidiyoruz diyip bir anda ayaklanmakla ve ilk zamanki gibi ciddiyetle devam edilmesi gerekir.

Melike
Melike - 11 ay Önce

Herkese lazım ancak Motorlularada denetim lazım ne maske ne mesafeye dikkat ediyorlar kask bile takmıyorlar

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber