banner113

Akhisar Çarşamba pazarı yenileniyor

Bugün gerçekleşen Akhisar Tuhafiyeciler Odası seçiminde mevcut başkan

Akhisar Çarşamba pazarı yenileniyor

Akhisarpress.com - Bugün gerçekleşen Akhisar Tuhafiyeciler Odası seçiminde mevcut başkan Ruşen Üren tekrar seçilirken, dilek ve temenniler bölümünde Çarşamba pazarının yenileneceği müjdesini de verdi.

Aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi olan Tuhafiyeciler Odası başkanı Ruşen Üren, 4 yıldır Akhisar'da çalışmalarını sürdürdükleri Çarşamba pazarının yenileceği teyidini Belediye Başkanı Salih Hızlı'dan aldıklarını ifade etti.

Otopark sorununa da çözüm sağlayacak olan yeni yapılacak yapıda mevcut sebzecilerin bulunduğu alan yıkılıp, yerine kapalı olarak 1 katı sebzecilere 1 katı tuhafiyecilere tahsis edilecek. Zemin ve çatı katı ise otopark olarak kullanılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber