banner234

Akhisar Belediyespor Yaz Futbol Okulu Başladı..!

Spor Toto Süper Lig’de ikinci sezonu için mücadele verecek olan Akhisar Belediyespor’un yaz futbol okulu eğitimlere başladı.

Akhisar Belediyespor Yaz Futbol Okulu Başladı..!

Yaklaşık 250 öğrencinin katıldığı yaz futbol okulu eğitimleri Kovalık Suni Çim stadında 7 eğitmenin katılımı ile yapılıyor.

Yaz Spor Okullarından sorumlu Harun Tayfun bu yıl daha çok bir katılımın olduğuna dikkat çekerek; burada öncelikle çocuklarımıza futboldan önce sporun önemini aşılıyoruz.

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günü saat 09.00’da 18.00’de, Salı, Perşembe ve Cuma günü saat 09.00 başlayan 3 grup olduğunu belirten Tayfun, MahamutKurtay, Fırat Yeşilyuva, Bülent Der, Sercan Akcin, Mustafa Başarır ve Ethem Çimen futbol okullarında antrenörlük yaptığını belirtti.

Her şeyden önce bilinçli bir taraftar yetiştirmek istediklerine vurgu yapan Tayfun, futbol kurallarını doğru bir şekilde aşılamak istediklerini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber