Akhisar Belediyesi’nden Engelli Araç Şarj İstasyonları

Akhisar Belediyesi yapmış olduğu çok anlamlı bir proje ile engelli vatandaşlar araçlarını Akhisar’ın belli noktalarında artık şarj edebilecekler.

Akhisar Belediyesi’nden Engelli Araç Şarj İstasyonları
Akhisar Belediyesi yapmış olduğu çok anlamlı bir proje ile engelli vatandaşlar araçlarını Akhisar’ın belli noktalarında artık şarj edebilecekler.

Akhisar Belediyesi Meclis Üyeleri Gülşah Çorukman ile Caner Yılmaz, Akhisar Bedensel ve Zihinsel Engelliler Derneği’nin (ABZED) ve Kent Konseyi Engelli Meclisi’nin talepleri doğrultusunda hayata geçirilen proje ile engelliler artık ilçenin farklı noktalarına konulan 'Engelli Araç Şarj İstasyonu' sayesinde akülü araçlarını şarj ederek yollarına devam edebiliyor. Şarj istasyonları ilçenin 4 farklı noktasına konuldu.

Şehit Necdi Şentürk – Şehir Parkı içi Şehir Gazinosu yanı, Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesi Kaymakamlık Hizmet Binası önü, Reşatbey Mahallesi İlhan Ayverdi Mahalle Konağı içerisinde bulunan Engelliler Biz Kafe önünde birer adet şarj istasyonu kuruldu. Yaklaşık iki saatte tam dolum sağlayan şarj istasyonlarında ayrıca vatandaşların da yararlanabileceği USB girişi ile cep telefonları şarj etme imkanı da sağlanıyor.

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcısı Ömer İşçi, Engelli Belediye Meclis Üyeleri Caner Yılmaz ve Gülşah Çorukman, Akhisar Bedensel ve Zihinsel Engelliler Derneği (ABZED) Başkanı Cem Bayrak ile birlikte şarj istasyonlarının teslimlerini gerçekleştirdi. 
Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2015, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber