Akhisar Belediyesi Tüm Ağaçların Mevsimlik Bakımını Gerçekleştiriyor

Akhisar Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda kış mevsimi hazırlıklarına başladı.

Akhisar Belediyesi Tüm Ağaçların Mevsimlik Bakımını Gerçekleştiriyor
Akhisar Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda kış mevsimi hazırlıklarına başladı.

Akhisar Belediyesi her yıl gibi bu yılda ağaçların yaprakları dökülmeye başladığı vakit,  tüm sokaklarda bulunan ağaları budayarak şimdiden yaz mevsimine ağaçların kendilerini yenileyerek daha canlı girmesini sağlamak için çalışmalarını yapıyor.

Yapılan çalışmalarda Akhisar’daki ağaçların yaklaşık %5’inin budandığı bilgisini edindik. Sadece Akhisar merkez mahalleler değil eski tabiri ile köy ve beldelerdeki ağaçlarında mevsimlik bakımını yapacak olan Akhisar Belediyesi çevreye verdiği önemden dolayı vatandaşın takdirini kazandı. 

Sokaklarda yapılan çalışmalardan memnun olduğunu dile getiren vatandaşlar, Akhisar Belediyesinin çevreye yaptığı bu güzel hizmetten dolayı da memnun olduklarını dile getirdiler. 


 

           
Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2015, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber