Akhisar Belediyesi, tarihinde bir ilki yaşadı!

Geçtiğimiz yerel seçimlerden bu yana 9 aydır görevde olan Akhisar Belediye başkanı Besim Dutlulu, belediyenin 6 Milyon 246 bin TL tasarruf ettiğini açıkladı.

Akhisar Belediyesi, tarihinde bir ilki yaşadı!

Göreve geldiklerinde belediyenin 52 Milyon TL borcu olduğunu ve bunu 9 ay gibi bir sürede 45 Milyon’un altına indirdiklerini ifade eden Dutlulu, yapılan tasarrufunda 6 Milyon TL’yi geçtiğini vurguladı. 

TARİHİNDE İLK DEFA YENİ YILA BORÇSUZ GİRDİ

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Akhisar Belediye başkanı Besim Dutlulu, hem kendi hem de belediyenin hesaplarından vatandaşları sürekli bilgilendirmeye devam ediyor. Belediyenin mali durumu ile ilgili de paylaşımda bulunan Dutlulu, “İşçilerimize geçmiş yıllardan borçlarını ödedik ve sendika temsilcilerimizin deyimi ile tarihimizde ilk defa yeni yıla borçsuz girdik” ifadelerini kullandı.
 
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber