Akhisar Belediyesi, sokak hayvanı sahiplenenlere kulübe hediye edecek

Akhisar Belediyesi, sahipsiz sokak hayvanları için kente kazandırdıkları Doğal Yaşam Alanı'ndan köpek sahiplenen duyarlı vatandaşlara kulübe hediye edecek.

Akhisar Belediyesi, sokak hayvanı sahiplenenlere kulübe hediye edecek

Sosyal sorumluluk çalışmaları ile adından çokça söz ettiren Akhisar Belediyesi, bu kez de sahipsiz sokak hayvanları için harekete geçti ve farkındalık yaratmak amacıyla Akhisar Belediyesi Doğal Yaşam Alanı'ndan hayvan sahiplenen vatandaşlara köpek kulübesi hediye edeceğini açıkladı.

Yaralı, hasta veya saldırgan hayvanların misafir edilerek tedavilerinin yapıldığı, 20 dönüm açık, 5 dönüm kapalı alana sahip olan Akhisar Belediyesi Doğal Yaşam Alanı, vatandaşlar tarafından da büyük ilgi görüyor. Hayvansever derneklerin de yönetimde söz sahibi olduğu bu parkta veteriner kliniği, sahiplendirme bölümü, beslenme bölümü, doğal yaşam alanı, çocuk oyun parkı gibi bölümler de yer alıyor. 

Sokak hayvanlarına sıcak bir yuva sağlamak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, " Vatandaşlarımız, Akhisar Belediyesi Doğal Yaşam Alanı'nı çocuklarıyla birlikte ziyaret ederek buradaki köpeklerin en çok ihtiyaç duyduğu sevgiyi onlara gösteriyor. Biz de farkındalık yaratmak ve bu canlarımıza sıcak bir yuva bulabilmek için köpek sahiplenen vatandaşlarımıza köpek kulübesini hediye ediyoruz. Bahçenizi koruyacak, size iyi bir arkadaş olacak, hanenize neşe katacak bir dostu siz de sahiplenebilirsiniz" ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muammer Öner
Muammer Öner - 4 ay Önce

Akhisar Belediyesini candan kutluyorum. Her canlı yaşamayı hak ediyor. Benim iki tane kedim var, sokak hayvanıydı. Şimdi çok mutlular. Tüm vatandaşlarımızın bu kampanya ya destek vermeye davet ediyorum.

MEHMET BOSTAN
MEHMET BOSTAN - 4 ay Önce

İlçemize gerçek kullanıma uygun canlı barınağını kazandırdığı için; Belediye başkanımız sayın Besim DUTLULU'ya ve Akhisar Belediyemize çok teşekkür ederiz.Dilerim, sebep olanlara ve emeği geçenlere iyilik olarak geri döner.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber