Akhisar Belediyesi, sağlık çalışanı anne kızı buluşturdu

Akhisar Belediyesi ekipleri, koronavirüs salgınına karşı fedakarca çalışan ve çalıştığı için anneleri ile görüşemeyen sağlık çalışanlarının annelerinin de anneler gününü kutladı. 

Akhisar Belediyesi, sağlık çalışanı anne kızı buluşturdu

Akhisar Belediyesi ekipleri, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışan Tıbbi Sekreter Aysu Alağaçlı’nın belediyeyi araması üzerine harekete geçti ve Akhisar Hürriyet Mahallesinde yaşayan 77 yaşındaki annesi Bilgi Çetinkaya’nın Anneler Günü’nü kutladı. Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili, hazırladıkları çiçek buketini emekçi sağlıkçı anne Çetinkaya’ya teslim ederek  “Yaşadığımız bu süreçte halk sağlığı için fedakarca çalışan sağlık çalışanlarımızın annelerinin Anneler Günü’nü kutlarız” diye konuştu.

 “TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN ANNELERİNİN ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLARIZ”

İzmir’deki kızı adına çiçeği teslim eden Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili, “Akhisar Belediye Başkanımız Besim Dutlulu’nun talimatları ile geldik. İzmir’de sağlık çalışanı olarak çalışan ve bu sebepten sizleri ziyarete gelemeyen kızınız belediyemize ulaşarak bir talepte bulundu. ‘Lütfen anneme çiçek götürerek benim adıma anneler gününüzü kutlar mısınız’ diye ricada bulundu. Biz de bu ricayı kıramadık ve onun adına size çiçek getirdik. Anneler Günü’nüz kutlu olsun. Bu vesileyle yaşadığımız süreçte halk sağlığı için fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın annelerinin Anneler Günü’nü kutlarız” dedi. 

“HAYATIM BOYUNCA UNUTMAYACAĞIM”

Belediye ekiplerini karşısında görünce oldukça duygulanan ve bu güzel davranıştan dolayı teşekkürlerini ileten emekli sağlıkçı Bilgi Çetinkaya,  “Kızımı ve damadımı çok seviyorum. Onlar da zorlu bir süreçten geçiyor. Aylardır görüşemiyoruz. Bu güzel sürpriz beni çok mutlu etti. Hayatım boyunca unutmayacağım.  Vesile olan Akhisar Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum. Akhisar Belediye Başkanımıza ve başkan yardımcılarımıza da bu jestlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” dedi.

“BELEDİYEMİZ BİZLERİ GURURLANDIRMAYA DEVAM EDİYOR”

Çok mutlu olduğunu ve duygulandığını ifade eden Aysu Alağaçlı, “Bir sağlık çalışanı olarak o kadar memnun oldum ki anlatamam. Annemi görmeyi çok istiyorum ama biliyorsunuz çalıştığımızdan dolayı görüşmemiz imkansız. Akhisar Belediyesi’ne, Belediye Bakanımıza, yardımcılarına ve bütün çalışanlarına minnettarım. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık personelleri adına sizlere selamlarımızı iletiyorum, bütün arkadaşlarım ile birlikte. Çok çok teşekkür ederim benim kırmadığınız için çok mutlu oldum gerçekten çok duygulandım. Akhisar Belediye’miz bizleri gururlandırmaya devam ediyor” dedi.
 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber