Akhisar Belediyesi'nden muhtarlara aylık 200'er TL destek

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ilçede bulunan tüm muhtarların giderlerine destek olmak için aylık 200 TL nakit desteğinde bulunacaklarını açıkladı. 

Akhisar Belediyesi'nden muhtarlara aylık 200'er TL destek

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ilçede bulunan tüm muhtarların giderlerine destek olmak için aylık 200 TL nakit desteğinde bulunacaklarını açıkladı. 

Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ile merkez ve kırsal mahalle muhtarları Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu makamında ziyaret etti. Muhtarların yaşadığı sıkıntıların farkında olduklarını belirten Başkan Besim Dutlulu, hem merkez hem de kırsalda türlü zorluklarla mücadele eden muhtarlara sağladıkları desteği arttıracaklarını müjdeledi. 

“MUHTARLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Muhtarları her zaman yol arkadaşı olarak gördüğünü ve yaşadıkları sıkıntıların çözümü noktasında her zaman destek olduklarını belirten Başkan Besim Dutlulu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Akhisar’ımızdaki muhtarlarımıza sağladığımız desteği arttırıyoruz; zor şartlar altında halkımız için çalışan muhtarlarımızın giderlerine destek olmak için her ay 200 TL nakit desteğinde bulunacağız. Bu sayede elektrik, su ya da internet gibi giderlerini karşılayabilecekler. Akhisar halkına hizmet etmek noktasında yol arkadaşım olarak gördüğüm tüm muhtarlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.”

“TÜM MUHTARLARIMIZ ADINA TEŞEKKÜR EDERİM”

Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş, yaptığı açıklamada, “İlk günden beri desteklerini bizden esirgemeyen, yaşadığımız sorun ve sıkıntılarda her zaman bizim destekçimiz olan Belediye Başkanımız Sayın Besim Dutlulu bir kez daha biz muhtarlara destek olacağını açıkladı. Muhtar arkadaşlarımızın çoğu, hizmette bulunurken, giderler noktasında kendi ceplerinden ödeme yapıyordu. Başkanımızın bu desteği çok iyi oldu. Allah başkanımızdan razı olsun. Hem merkez hem de kırsal mahalledeki 109 mahalle muhtarımıza destek olacak. Başkanımıza ve ekibine böyle duyarlı ve anlayışlı davranışlarından dolayı tüm muhtarlarımız adına teşekkür ederim” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Behlül
Behlül - 8 ay Önce

Muhtarlar 2000 üzeri maaş alıyor birde emekli olanlar emekli maaşı da var muhtarlara destek vereceğinize işsizlere verin. Gereksiz bir ödeme olmuş

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber