Akhisar Belediyesi Ekim ayı Meclis toplantısı 2. oturumu geçekleşti

Akhisar Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumu meclis başkan vekili Aydın Coşkun başkanlığında yapıldı.

Akhisar Belediyesi Ekim ayı Meclis toplantısı 2. oturumu geçekleşti

AK Parti’den 9, CHP’den 6 ve MHP grubundan 3 meclis üyenin katılımı ile gerçekleşen ikinci oturumda tek madde gündeme alındı. İmar İşleri Müdürü Mehmet Çelik, İmar Komisyonu raporunu meclise sundu. Çelik sunduğu meclis gündeminde şu ifadelere yer verdi; “ilçemiz Kabaağaçkıran Mahallesi, 36 ve38 nolu parsellerde güneş enerji santrali amaçlı 1/5000 nazım planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı dosyası Aydın Coşkun, Ali Sevgil ve Mehmet Fatih Füzün verdiği önerge komisyonumuz havale edilmiştir.

Komisyonumuzun yapmış olduğu incelemeler sonucu talebin daha ayrıntılı değerlendirilmesi ve komisyonumuz tarafından istenilen belgelerin tamamlanabilmesi açısından konunun komisyon gündemin kalmasına oy birliği ile karar verilmiştir. Evrağın 3194 sayılı İmar Kanununun 8/b maddesi ve Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliğinin 32.maddesi gereğince, meclis kararı alınmak üzere meclise havale edilmesine karar verilmiştir” dedi.
 
Meclise havale edilen karar tekrar komisyonda kalması için oy birliği ile karar verildi.
 
Öte yandan her yıl ilk Perşembe günü toplanan meclisin bundan sonra yapılan her meclis sonunda bir sonraki meclisin toplantı tarihinin belirlenmesi oy birliği ile kabul edilirken Kasım ayının olağan meclis toplantısının ise 1 Kasım 2016 Salı günü saat 17.00’de yapılmasına karar verildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber