AKGİAD'dan Akhisar Basınına Teşekkür

Geçtiğimiz hafta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat’ı Akhisar’da ağırlayan, Akhisar Genç İş Adamları Derneği, organizasyon boyunca kendilerini yalnız bırakmayan basın mensuplarına teşekkür etti.

AKGİAD'dan Akhisar Basınına Teşekkür

 Geçtiğimiz hafta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat’ı  Akhisar’da ağırlayan, Akhisar Genç İş Adamları Derneği, organizasyon boyunca kendilerini yalnız bırakmayan basın mensuplarına teşekkür etti.

Genç İş adamları dernek binasında basın mensupları ile bir araya gelen AKGİAD yöneticileri, organizasyonda büyük emeği geçen Rehber Sesinsin firması ve Teu Tasarım firmasına plaket takdim etti.

Genç iş adamları ayrıca organizasyonu başından sonuna kadar takip eden basın mensuplarına da hediye takdiminde bulundu.

Konu ile ilgili açıklama yapan dernek Başkanı Özkan Kalın, “ Bildiğiniz Üzere 20-22 aralık tarihleri arasında AKGİAD olarak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 2. Cumhurbaşkanı Sayın Mehmet Ali Talat Beyi Akhisar’ımızda misafir ettik. 3 Gün süren bu programda elimizden geldiğince Akhisar’ımızı tanıtmaya çalıştık. 22 Aralık 2014 Pazartesi günü Sayın Mehmet Ali Talat Bey Gölet büyük Salonda “Tarih Perspektifinde Türkiye Kıbrıs İlişkileri” Konferans verdi. Genellikle Akhisar’da yapılan konferanslarda 100 kişi civarında katılımcı olurken, AKGİAD etkinliği olan Sayın Talat’ın konferansında yaklaşık 500 kişilik bir katılımcı sayısına ulaştık. Maddi olarak tamamen AKGİAD’ın kaynaklarıyla gerçekleştirilen bu organizasyonda Rehbersensin Eğitim Danışmanlığı ve Çözüm ortağı olarak da TEU Tasarım firmaları ciddi bir emek ve mesai harcayarak bu organizasyonun başarısında rol oynadılar"

Aynı zamanda bu organizasyonun gerçekleşmesinde bize manevi destek vererek katılımlarıyla organizasyonumuzu onurlandıran, Sayın Akhisar Kaymakamımız Kaan Peker Beye, Akhisar Belediye Başkanımız Salih Hızlı’ya, Akhisar Garnizon Komutanımız Albay Coşkun Bumin’e , Akhisar Emniyet Müdürümüze Engin pınar’a , Akhisar Ticaret Odasına, Akhisar Ticaret Borsası’na, Siyasi Partilerimizin ilçe başkanlıklarına, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Keskinoğlu Şirketler Grubuna, Palm City Otel’e, Ütopia Vedding’e, Egea'ya, Lale lokantasına, Şehir Gazinosu’na,Hünkar Zeytin işletmesine ve ismini saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok Akhisar sevdalısı kurum ve kişilere huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

 Programımızın Manisa Bölümünde Manisa Valiliği, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MAGİAD bizleri çok sıcak karşıladı. Bu karşılama bizi çok onurlandırdı ve mutlu etti. 3 Gün boyunca Akhisarımızın tanıtımını ulusal basında bir kez daha bu ziyaret vesilesiyle zeytinimizden Akhisarspor'umuza, Akhisar köftemizden tavuğumuza, Tepe mezarlığından müzemize ve organize sanayimize kadar bir çok değerimiz bir kez daha tanıtılmış ve basın kuruluşlarında fazlasıyla yer bulmuştur. Bu da gerçekleşen Mehmet Ali Talat ziyaretinin Akhisarlı Kimliğini ve Akhisar’ın değerlerini doğru bir şekilde tanıttığımızı ve kent kimliğimizi, Akhisarlı olabilmenin onurunu ve güzelliğini bir kez daha bize göstermiş ve yaşatmıştır. Gönlümüzden geçen bundan sonra AKGİAD ve Akhisarlı kimliğinin yaşatılmasının birlikte anılması ve yaşanmasıdır.AKGİAD olarak tek çabamız bundan sonra bunu gerçekleştirebilmek için daha fazla çalışmak ve daha fazla değer üretmek olacaktır. Bu organizasyonun içerisinde, Akhisar’ın tanıtılmasında ciddi bir emek sarf eden Yerel ve Ulusal Basın Temsilcilerine de çok teşekkür ederiz. Basınımızın değerli temsilcilerinin çabaları gerçekten takdire şayan boyutlara varmıştır. AKGİAD Yönetim Kurulu olarak Akhisar’ımızın tüm değerlerine sahip çıkmak, Tanıtımını gerçekleştirmek ve sorunlarına yönelik çözüm projelerine destek olmak gibi bir arzumuz var. Bu yüzden derneğimiz Akhisar için sarf edilecek tüm çabalara destek olmuştur, olmaktadır ve olacaktır.

AKGİAD Yönetim Kurulu adına bizleri yalnız bırakmayan tüm Akhisarlılara şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber