AKGİAD yönetiminden Borsa ziyareti

Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) Başkanlığına seçilen Özkan Kalın ve yönetim kurulu üyeleri Akhisar Ticaret Borsasını (ATB) ziyaret etti.

AKGİAD yönetiminden Borsa ziyareti

 Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) Başkanlığına seçilen Özkan Kalın ve yönetim kurulu üyeleri Akhisar Ticaret Borsasını (ATB) ziyaret etti. AKGİAD Başkanı Özkan Kalın ve yönetim kurulu üyeleri Alper Ahlat tarafından karşılandı.

Ziyarette konuşan ATB Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat; "Yönetim kurulumuzu ziyaret etmenizden dolayı çok mutlu olduk. Birlikteliklerimiz her zaman devam edecek ve daha sık bir araya gelerek fikir alışverişlerinde bulanacağız. Akhisar için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız”” dedi.

Ziyaretlerde yeni yönetimini tanıtan AKGİAD Başkanı Özkan Kalın, yapacağı  projelerini ve çalışmalarını aktarırken yine Akhisar için çalışmaya devam edeceklerini projeler üreteceklerini ortak çalışmalarda destek istediğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 19:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber