AKGİAD, Gazeteciler Gününü Kutladı

Akhisar Genç İş Adamları Derneği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeni ile Akhisarlı basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu.

AKGİAD, Gazeteciler Gününü Kutladı
Dernek Başkan Özkan Kalın ve  yönetim kurulu  üyelerinin organize ettiği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kahvaltısı  Cengiz Cafe ve Bistro'da gerçekleştirildi.

Özellikle Akhisar'da basının büyük bir önem arz ettiğini ifade eden Başkan Kalın, "Bu kahvaltı programımız bildiğiniz gibi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeni ile derneğimizin yeni üyesi Cengiz arkadaşımızın mekanında düzenlemiş bulunmaktayız. Gazeteci arkadaşlara bize dahil oldukları için teşekkür ederiz. Mesainin olmadığının, gece, gündüz ve Pazar günleri haber için koşturduklarını biliyoruz. Biz burada sosyal ve kültürel olarak derneğimizi dışa ve üyelerimize duyurabilmemiz için siz değerli basın mensuplarıyla beraber bizi sosyal medyada her tarafa ulaştırıyorsunuz. Akhisar esnafı olarak hepinizin gazete, dergi ve haber sitesi olarak çok iyi tıklanma oranlarınız var. Burada sizlere reklam vererek şehir dışından veya buraya haber veren arkadaşlarımızın iş potansiyelinin de arttığını düşünüyoruz. Gazeteci arkadaşlarımıza ve Cengiz arkadaşımıza mekanında bizleri iyi bir şekilde ağırladığı için teşekkür ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2015, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber