AKGİAD Başkanı Çatalcalı Güven Tazeledi

Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ragıpbey Mahallesi 21 sokakta bulunan dernek binasında yapıldı.

AKGİAD Başkanı Çatalcalı Güven Tazeledi

 

 Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ragıpbey Mahallesi 21 sokakta bulunan dernek binasında yapıldı. 


AKGİAD’ın 7.olağan Genel Kurulunda eski kurucu başkan İsmail Tatar, Hüsnü Erer ve Hakan Barutçuoğlu divan üyeliklerine seçildi. 


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan olağan genel kurul toplantısı, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporlarının okunmasından sonra Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Kesin Hesap Raporu ve Denetleme Kurulu Raporu üzerine yapılan konuşmalardan sonra Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulları ayrı ayrı oy birliği ile ibra edildi. Yeni dönem faaliyetleri ve bütçesi okunup oylanıp kabul edilmesinden sonra gündem gereği seçimlere geçildi.


40 Genç İş Adamı üyesinin katıldığı seçimde, başka liste olmaması nedeniyle mevcut başkan Yılmaz Çatalcalı’nın listesi oy birliği ile seçildi.


Seçim sonunda AKGİAD Yönetim Kuruluna Yılmaz Çatalcalı, Özkan Demirdöğen, Özkan Kalın, Bahattin Alkın, Zülfikar Benibil, Bilal Özükırmızı, Ümit Rodoplu, Murat Aslan, İsmail Kantarcıoğlu, Savaş Şenay seçilirken, Denetim Kuruluna Hakan Barutçuoğlu, Hüsnü Erer, İsmail Tatar seçildi.


Genel Kurul sonrasında konuşma yapan Başkan Yılmaz Çatalcalı “ Akhisar Genç İş Adamları derneği olarak, 2000 yılından bu yana farklı birçok etkinliklerde yer aldık. Akhisar’ın ekonomik yönünden durumunu, her hafta yaptığımız yönetim kurulu toplantılarımız ile değerlendiriyoruz. Genç İş Adamları Derneği olarak sadece Akhisar’da değil, tüm Türkiye’de siyasetten uzak tarafsız bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Genel Kurulumuz hepimize hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.Derneğin Kurucu Başkanı İsmail Tatar yaptığı konuşmada, Genç İş Adamları derneğini Akhisar’da kurarken, birlik ve beraberliği öncelik belirlediklerini, genç nesillerin de bu tür dernekler ile bir araya gelerek daha güçlü bir yapıya sahip olacaklarını dile getirdi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber