banner113

AKÇEB Olağan Toplantısı Akhisar'da Yapıldı

Akhisar Belediyesi’nin öncülüğünde, Kırkağaç, Soma, Gördes ve Gölmarmara ilçeleri yanı sıra ve çok sayıda beldenin

AKÇEB Olağan Toplantısı Akhisar'da Yapıldı

 

Akhisar Belediyesi’nin öncülüğünde,  Kırkağaç, Soma, Gördes ve Gölmarmara ilçeleri yanı sıra ve çok sayıda beldenin  katılımı ile 2008 yılı Eylül ayında kurulan Çevre Hizmet Birliği olağan genel kurul toplantısı yapıldı.


45 üyenin katıldığı toplantı, Akhisar Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşti. Toplantı 6 gündem maddesinden oluştu.


1.Gündem Maddesi; 2011 Yılı mali yıl kesin hesabının görüşülmesi ve oylamaya sunulması


2.Gündem Maddesi; 2013 yılı faaliyet giderlerine katılım payının belirlenmesi ve oylamaya sunulması


3.Gündem Maddesi; Yıllık faaliyet raporunun görüşülmesi ve oylamaya sunulması


4. Gündem Maddesi; Plan Bütçe Üyeliklerinin seçimin yapılması


5.Gündem Maddesi; Birlik encümen üyeliklerinin seçimlerinin yapılması


6.ve son gündem Maddesi ise, Birlik Başkanını katı atık bertaraf ve düzenli depolama ile atıktan Enerji üretimi tesisi için gerekli saha il ilgili protokol sözleşmesi yapma yetkisinin verilmesinden oluştu.


AKÇEB Genel Kurul toplantısında, katılan üyelere, bu güne kadar yapılan çalışmalar ve geliştirilen projeler ile ilgili, sinevizyon eşliğinde bilgi verildi.

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber