AK Parti, Gazeteciler Günümüzü Kutladı

10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle Akhisar AK parti İlçe teşkilatı internet medya ofisimizi ziyaret etti

AK Parti, Gazeteciler Günümüzü Kutladı

İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette partililer, internet sitemiz Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Özdemir'in gazeteciler gününü kutladı.

Günümüz dünyasından basının büyük bir değer taşıdığını ifade eden Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve medya sorumlusu Şükran Füzun, “Öncelikle 10 Ocak çalışan Gazeteciler gününüzü en içten dileklerimiz ile kutluyoruz. Ülkemizde olduğu gibi Akhisar’ımızda da basının önemi çok büyüktür. Basın bir toplumun gözü ve kulağıdır, bu nedenle de o topluma karşı büyük bir sorumluluk taşımaktadır. Sizlerin bu büyük sorumluluğunuzun farkındayız. Akhisar’ımıza yapmış olduğunuz hizmetlerden ve tarafsız duruşunuzdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyor, gününüzü kutluyoruz.” Dedi.

İnternet Medyamızın Genel Yayın yönetmeni Mustafa Özdemir'de AK Parti Akhisar İlçe teşkilatına gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkürlerini ifade etti. 
Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2015, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber