AFEM GSK, Destekçilerine Teşekkür Etti

Akhisar Folklor Eğitim Merkezi ( AFEM GSK) Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, “Şehit Hüseyin Efe ve Zeybekleri” projesine destek verenleri ziyaret ederek teşekkür etti.

AFEM GSK, Destekçilerine Teşekkür Etti

AFEM GSK Dernek Başkanı Samet Gögen konu ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Derneğimizin yılsonu gecesine birçok kişi gibi kurumlarımızda destekleri göz ardı edilemez. Bizler onların destekleri ile bu projeleri gerçekleştiriyoruz. Mustafa Kuzucuk hocam ile Şehit Hüseyin Efe hakkında birçok bilgi paylaşımında bulunduk. Birçok konuda bizi doğru bir şekilde yönlendirdi. Ülkü Ortaokulu Kurumu Müdürü Cafer Tetik hocam, okulunun salonunu bize inanarak Milli Eğitiminde onayıyla tahsis etti. Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Süleyman Erdem gerek küçük gruplarımıza gerekse büyük grubumuza açmış olduğu kurslarla kültürümüzün yayılmasına ve yaşatılmasına vesile oldu. Akhisar Belediyemize, Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörümüze, Akhisar Halk Eğitim Merkezimize, Ülkü Ortaokulu Müdürümüze, Halil Mandacı İlkokulu Müdürümüzü, Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu Müdürümüze, Dr. Ahmet Tarık Sarı İlköğretim Okulu Müdürümüze, Din Kültürü Öğretmeni ve Araştırmacı Mustafa Kuzucuk hocamıza, Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanımıza ve Radyo Metronoma vermiş oldukları katkılarından dolayı teşekkür ederiz.” Dedi.

Ziyaretler esnasından gösteri hakkında yapılan konuşmalarda, “Şehit Hüseyin Efe ve Zeybekleri” projesinin herkes tarafından beğeni ile izlendiğini ve güzel bir proje olduğunu dile getiren kurum yöneticileri, AFEM’in bu tür projelere devam etmesini ve her yıl bu tür projelerle kültürümüze sahip çıkması gerektiğini dile getirdiler.
 
Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2016, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber