ADD Yönetimi Emniyeti Ziyaret Etti

Akhisar ADD Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek polis haftasını kutladı.

ADD Yönetimi Emniyeti Ziyaret Etti
Akhisar ADD Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek polis haftasını kutladı.

Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. Yılı etkinlikleri kapsamında Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden Akhisar Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları emniyet teşkilatının 170 yılını kutladı.

ADD Başkanı Günhan Bakırlıoğlu yapmış olduğu ziyarette; “Emniyet teşkilatının 170 yılını tebrik ediyoruz. Sizler bizim güven kaynağımızsınız. Biz evlerimiz de rahatlıkla uyurken siz sokağın güvenliğini sağlayan kolluk güçlerimizsiniz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi, “Herkesin vicdanı kendi polisidir. Polis ancak vicdanı olmayanların karşısındadır.” O yüzden hepimizin vicdanı olmalıdır. Biz ADD olarak her zaman emniyet güçlerimize sonuna kadar destek vermişizdir. Şehrimizin ve Ülkemiz huzuru için sizler bizim için önemlisiniz. Tekrardan sizlerin ve tüm Emniyet Güçlerinin Polis Haftasını tebrik ederim.” Dedi.

Akhisar Emniyet Amiri Kerim Ay, ADD’nin yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getirdi. ADD yönetimine teşekkürlerini sunan Kerim Ay; “Akhisar da huzur ve asayişin sağlanması için çalışıyoruz. Sizleri sadece özel günlerde değil her zaman teşkilatımıza bekleriz. En kısa süre de yeni binamıza geçince orada da ziyaretimize bekliyoruz.” Dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2015, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber