Akhisarpress.com - Akhisar’daki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam eden Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan, Türk Eğitim-Sen Temsilciliğini ziyareti sırasında “halk ile içinde bulunarak sorunlara göre çözümler üretmeye çalışıyoruz” dedi.

Halk ile işbirliğine vurgu yapan Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan; “Bizim iş anlayışımız masada oturup kontrol etmek değil, sıkıntılara yerinde çözüm bulmaktır. Halkın içinde bulunarak sorunlara göre çözümler üretmek istiyoruz. Biz halk ile iç içe olarak halkın beklentilerini görmek, çözüm noktasında işbirliğini sürekli kılmaktır. Halktan ayrı bir toplum düzeni sağlanmasının mümkün olmayacağı kanaatindeyim. Memurlarımız da aynı şekilde sıkıntılara çözümü halk ile birlik olarak daha kolay çözecektir.” Dedi.

Akhisar’da daha önceden tereddüt ederek geçilen sokaklar olduğunu ifade eden Akhisar Türk Eğitim-Sen İlçe temsilcisi Ercan Yaşar; “Öncelikle İlçe Emniyet Müdürümüze etkili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Daha önceleri Akhisar’da içinden geçerken tereddüt ettiğimiz sokaklar bulunuyordu. Şimdi ise gönül rahatlığı ile Akhisar’da gezip işimize bakabiliyoruz. İlçe Emniyet Müdürümüzün bizzat sorunlu alanlarla kendinizin ilgilenmesi bizi çok memnun ediyor” diye belirtti.