Şehir Cemiyet Restaurant renkli bir törenle açıldı

İç ve dış mimarisiyle göz kamaştıran Şehir Cemiyet, Cafe Nargile ve Restaurant, Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Park içi Amfi Tiyatro arkasında törenle Akhisarlıların hizmetine açıldı. 

Şehir Cemiyet Restaurant renkli bir törenle açıldı

İşletmenciliğini Akhisar Lokantacı, Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Pınar Güney'in yaptığı Şehir Cemiyet Cafe, Nargile ve Restaurant'ın açılış kurdelesini Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya'nın eşi Fethiye Kaya, Hava Meydan ve Garnizon Komutanı İstihkam Albay Mehmet Şahin'in eşi Ferzan Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar'ın eşi Deniz Pınar, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Tülay Karagür, KA-DEM Manisa yönetim kurulu üyesi Av. Sümeyra Kara ve Şehir Cemiyet Cafe, Nargile ve Restaurant işletme sahibi Pınar Güney ile birlikte kestiler. Pınar Güney, açılışa katılan tüm davetlileri Cemiyet Restaurant önünde karşıladı.
 
Açılış öncesi basına bilgi veren Akhisar Lokantacı, Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Pınar Güney;" Şehir Gazinosu işletmeleri olarak bugün Cemiyet Cafe, Nargile ve Restaurant birlikte ilçemizin ekonomisine katkı sağlamak için Restaurant, Kahvaltı, Nargile ve Cafe hizmeti veren Şehir Cemiyet'in açılışını yapıyoruz. Tüm kış boyunca 3 ay boyunca iş yerimizin açılışımızın hem seçimlerden hem de havaların kötü gitmesi sonucundan erteleyerek resmi açılış yapamamıştık. Bizde dedik ki açılışımız iyi bir şeye vesile olsun sadece kadınlarla bahar partisi ve sadece bayan protokol eşlerinin katılımıyla ve açılışıyla yapacağımız tam kadınlara özel bir gece olsu dedik. Kadınların açtığı ilk işletme olarak tarihe geçecek. Bende Türkiye’nin ilk kadın Lokantacılar odası başkanıyım. Bende bu farklılığa imza atmak istiyorum. Bugün Akhisarlı kadın girişimcilerle beraber birlikte olacağız. Kadın girişimcilerden  bizim kadınlarımıza tam 20 bin lira hediye dağıtımı yapacağız. Aynı zamanda canlı müzik ile çok güzel etkinlikler yapacağız. Şehrimize daha çok yatırım yaptırmayı nice nice işletmeleriyle inşallah görmek dileğiyle katılan herkese çok teşekkür ederim. İnşallah hayırlı uğurlu olur diyerek sözlerine son verdi.

Daha sonra sadece kadınlara özel bahar partisinde sahne alan Akustikhisar grubu, Murat Hasdoğan, Serdar Pazarcıoğlu ve Erdal Yiğiter, günümüzün sevilen şarkılarıyla geceye ayrı bir renk kattı.
 YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz - 2 yıl Önce

Pınar hanım garsonlarınız 8 lira tutan hesaba 12 lira alıyor. Gazinoda sürekli bunu yaşıyorum lütfen dikkat edin sizlerin bilgisi dahilinde olmadığını düşünüyorum.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber