Olivetech Zeytin Fuarında Akhisar'ı ATSO Temsil Ediyor

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Ticaret Borası İzmir’de düzenlenen Olivetech, 2. Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarında Akhisar’ı Temsilen stant açtı ve büyük ilgi topladı.

Olivetech Zeytin Fuarında Akhisar'ı ATSO Temsil Ediyor

 

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Ticaret Borası İzmir’de düzenlenen  Olivetech, 2. Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarında Akhisar’ı Temsilen stant açtı ve büyük ilgi topladı.


İzmir Uluslararası Fuar Salonunda gerçekleştirilen Fuara İzmir Vali Yardımcısı Ardahan Totuk, Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, zmir Büyük Şehir Başkanı Aziz Kocaoğlu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Ali Erdayıoğlu, Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Emin Demirci, Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa, Akhisar Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Akif Şenyürek ve Akhisarlı Zeytin İşletmeciliği yapan iş adamları katıldı.


Açılış Töreninde İlk Konuşmayı UZZK Başkanı Mustafa Tan yaptı. Tan Konuşmasında Türkiye’deki Zeytin ve Zeytinyağı potansiyelinin durumunu ve önemini belirtti. İzmir Büyük Şehir Belediye Aziz Başkanı Aziz Kocaoğlu ise Kürsüde Akhisar’ı Ege Bölgesinde zeytinin keşif edilmemiş memleketi olarak nitelendirdi.  Son olarak açılış konuşmasını ise İzmir Vali Yardımcısı Ardahan Totuk yaptı. Vali Yardımcısı Totuk’ta yaptığı konuşmada Türkiye’nin zeytinde oldukça geliştiğini ve gelişmeye devam edeceğini belirtti.


Açılışın hemen ardından Programa katılan protokol üyeleri ilk olarak Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasının ardından ise Akhisar Ticaret Borsası’nın stantlarını gezerek zeytin ve zeytin yağı çeşitlerinin tadına baktı.


Gün Boyu devam eden fuarda Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası il Akhisar Ticaret Borsası stantlarını Akhisar Kaymakamı KamManisa Milletvekili Hasan Ören yanı sıra çok sayıda Akhisarlı Kurum ve Kuruluş ziyaret ederek yalnız bırakmadı. Fuarda Akhisar zeytinini ilk kez tadan katılımcılar ise oldukça memnun kaldıklarını belirtti.


İzmir’de düzenlenen 2.Olivetech Zeytin ve Zeytin yağı Teknolojileri 23. 05.2012 tarihinde sona erecek. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber