Novada AVM Açıldı İşte Tüm Detaylar

Türkiye’de alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanındaki öncü firmalarından Turkmall ile AVM ve perakende sektöründeki yatırımları ile hızlı ve istikrarlı bir büyüme trendi yakalayan Ararat Holding bünyesindeki KD’nin gerçekleştirdiği Novada Outlet Akhisar 22 Nisan’da kapılarını açtı.

Novada AVM Açıldı İşte Tüm Detaylar

 Türkiye’de alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanındaki öncü firmalarından Turkmall ile AVM ve perakende sektöründeki yatırımları ile hızlı ve istikrarlı bir büyüme trendi yakalayan Ararat Holding bünyesindeki KD’nin gerçekleştirdiği   Novada Outlet Akhisar 22 Nisan’da kapılarını açtı.

İzmir-İstanbul karayolunda, bölgenin çevresindeki şehirleri birbirine bağlayan önemli kavşak noktası Akhisar’ın beklenen alışveriş merkezi Novada Outlet Akhisar, 22 Nisan’da açıldı. 30 milyon Avroluk yatırım değerine sahip olan Novada Outlet Akhisar; 12’si kafe, restoran olan 58 mağaza ve eğlence alanlarıyla Akhisar ve çevresinin yeni yaşam alanı oldu. 

Toplam 21.000 metrekare kiralanabilir alanında, 1.800 metrekarelik hipermarket, 2.600 metrekarelik yapı market, ulusal ve uluslararası markaların yer aldığı yaklaşık 13.000 metrekarelik perakende mağazaları, 1.500 metrekarelik sinema alanı, 900 metrekarelik eğlence ve 1.200 metrekarelik yeme-içme alanıyla Akhisarlılar Novada Outlet Akhisar’a  kavuşmuş oldu.  

Zengin marka karmasının yanı sıra Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerini bir arada olacağı restoran ve kafeleri ile de dikkat çeken Novada Outlet Akhisar; Ege mimarisinin hakim olduğu açık hava konseptinde pek çok markayı ziyaretçisi ile buluşturacak. 

Ulusal ve uluslararası 58 marka

Tekzen, Carrefour ve Teknosa’nın yanı sıra, yepyeni konseptleriyle LC Waikiki, Koton ile DeFacto Novada Outlet Akhisar’ın mağazaları arasında yer alıyor. Erkek ve kadın giyiminde öncü markalardan Mavi, Kiğılı, Altınyıldız Classics ve Derimod, Deichmann, Flo ve Deri İş ile birlikte 22 Nisan itibariyle Akhisarlılara hizmet vermeye başlayacak.

Ev tekstilinin güçlü markaları Özdilek, Esse, Madame Coco ve English Home’un yanı sıra Novada Outlet Akhisar’ın spor giyim markaları arasında Fenerium, Sarı Yıldız Spor ve Exuma Spor yer alıyor. Colin’s, Crispino, Mode di Centone, Relax Mode, Kaan Bijuteri, Şimal, Beko, Bosch, Penti, Gratis, Atasun Optik, Bayram Bal Kuaför ve Toyzz Shop da Novada Outlet Akhisar’da mağazalarını açan markalardan bazıları.

Novada Outlet Akhisar’ın 1.200 metrekarelik yeme içme katında yer alan restoranlar arasında Burger King, Bursa Kebap Evi, Bereket Döner, Pizza Wings, Pide Durağı, Tömbeki Cafe, Can Köfte ve Aydın Kumru’nun yanı sıra Soulmate Coffee, Coffeemania ve Kahve Deryası bulunuyor. Çocuk ve genç eğlence alanı Playland, 8 hatlı bowling parkuru ile Play Bowling ve 6 sinema salonlu Cinens ise Novada Outlet Akhisar’da yaşam ve eğlence konseptini bir arada sunuyor.


Proje Künyesi
Toplam kiralanabilir alan:    21.000 m²
Hipermarket:                          1.800 m²
Yapı Market:                           2.600 m²
Perakende:                             13.000 m²
Restoran & Kafe:                   1.200 m²
Eğlence Alanı:                            900 m²
Sinema Alanı:                          1.500 m² 
Otopark:                                  650 araç
Proje geliştirme:                   Turkmall
Konsept:                                Turkmall
Mimari:                                 Turkmall 
Yatırımcı:                              KD Alışveriş Merkezi Kiralama ve İşletme Ltd. Şti.                                
Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2015, 11:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selin gerek
Selin gerek - 6 yıl Önce

D&R varmı

ahmet
ahmet - 5 yıl Önce

caylarınız kahveleriniz herseyınz cok pahalı hic memnun degılız

Buse
Buse - 2 yıl Önce

D&r varmı

Buse
Buse - 2 yıl Önce

D&r varmı

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber