Mutlu Mobilya, yenilenen showroom ile hizmetinizde

Akhisar’da 1. Nakliye Caddesi Numara 75/D’de Mutlu Mobilya & İç Mimari Showroom mağazası yenilenen yüzüyle hizmete başladı.

Mutlu Mobilya, yenilenen showroom ile hizmetinizde

Akhisar’da 2004 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana ürün kalitesini ön planda tutarak büyümeyi hedefleyen Mutlu Mobilya sahibi Mustafa Mutlu; “Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kurulduğumuz günden bugüne kalite ve hizmetimizi arttırdık. Geçtiğimiz yıl Karaosmanoğlu Sanayi Sitesi’nde üretim fabrikamızı hizmete açtık. Dekorasyon ve üretim konusunda profesyonel olarak çalışıyoruz. Müşterilerimize şehir içinde 1. Nakliye Caddesi’nde Showroom’umuzda ağırlıyor ve ihtiyaçlarının planlamasını yapıyoruz. Mobilya ve mutfak dekorasyonunun yanında iç mimari olarak da müşterilerimize yardımcı oluyoruz.” Dedi.

Sahasındaki teknolojik gelişmeleri de sürekli takip ettiklerini ifade eden Mutlu, son teknoloji makinalar ile üretim yaptıklarını da sözlerine ekledi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber