Mantosür Akhisarlılar'a tanıtıldı

Isı ve ses yalıtımında en son teknoloji olan Mantosür ısı yalıtım sıvası Akhisar'da düzenlenen seminer ile tanıtıldı.

Mantosür Akhisarlılar'a tanıtıldı
Isı ve ses yalıtımında en son teknoloji olan Mantosür ısı yalıtım sıvası Akhisar'da düzenlenen seminer ile tanıtıldı.

Belediye Meclis salonunda Mantosür Akhisar bayisi Koçin yapının düzenlediği seminerde  Mantosür Hazır Isı Yalıtım Sıvası Pazarlama Müdürü Muammer Çalışkan tanıtım yaptı.

Çalışkan, Tek seferde iç ve dış cephelerde ısı, su, ses ve yangın yalıtım sağlayan  Mantosürü, Slayt eşliğinde özelliklerini ve avantajlarını anlattı. Doğal mazemeden üretilen ve çevre dostu olan bu ürün yüzde 60 enerji tasarrufu getiren Mantosür hazır sıvası yüksek teknolojinin yanında homojenik yapısı ilede tercih ediliyor.
 Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdiklerini savunan pazarlama müdürü Muammer Çalışkan, "Mantosür adıyla sunduğumuz ürünümüzle yalıtımda gelinebilecek son noktadayız. ısıdan, soğuktan, sudan ve ateşten etkilenmeyen hazır yalıtım sıvası üretimi ile Türkiye'de ilk olmanın haklı gururunu yaşıyoruz" diyen Çalışkan, "Mantosür, doğal polimerlerden oluşan iç ve dış cephelerde de kullanılabileceğini ifade etti.

Seminerin sonunda Mantosür Akhisar bayisi Koçin işletmecisi Nurettin Koçoğlu, Muammer Çalışkan'a plaket takdim etti. 


Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2016, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber