banner113

Manisa'ya 1 Milyon 350 Bin Kilit Parke Yatırımı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde mahalle ve mezarlık yollarını modern bir görünüme kavuşturarak, vatandaşların kullanımına açıyor.

Manisa'ya 1 Milyon 350 Bin Kilit Parke Yatırımı

 Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde mahalle ve mezarlık yollarını modern bir görünüme kavuşturarak, vatandaşların kullanımına açıyor. 2015 yılında 17 ilçede 615 bin 437 metrekare kilit parke taşı döşemesi gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılında 1 milyon 350 bin metrekare kilit parke yol çalışması yapacak.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılındaki 2 bin 500 kilometre asfalt hedefine 1 milyon 350 bin metrekare kilit parke yol çalışması ekledi. Büyükşehir Belediyesi, il genelinde kilit parke taşı döşeme çalışmaları ile bozuk olan ve ulaşımın yapılmasında zorluk çekilen mahalle ve mezarlık yollarını yenileyerek Manisa’yı adeta yepyeni bir görünüme kavuşturacak. 

2015 yılı itibariyle 615 Bin 437 metrekare kilit parke yol çalışması gerçekleştirildiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, 2016 yılı içerisinde 1 milyon 350 bin metrekare kilit parke taşı döşemesi yapacaklarını söyledi. Gençoğlu, “İl genelinde köyden mahalleye dönüşen yerlerde kötü durumda olan mahalle ve mezarlık yollarını yeniliyoruz. Yıllardır bozuk olan ve yapılmayan yolları yaparak vatandaşlarımızın ulaşım sıkıntısını da çözmüş oluyoruz. 2015 yılında il genelinde 615 bin 437 metrekare kilit parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdik. 2016 yılında da her ilçemizde bir önceki yıldan daha fazla mahalleye ulaşarak Manisa’da bozuk, kötü durumda ve ulaşımın yapılmasında zorluk çekilen hiçbir yol bırakmayacağız” diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2016, 15:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
deniz
deniz - 4 yıl Önce

akhisar a ne yatırım var,ondan haber ver

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber