Genç İş Adamları Çin Gezisini Tamamladı

Akhisar Genç İşadamları derneği’nin Çin’ de düzenlenen ve dünyanın en büyük fuarlarından

Genç İş Adamları Çin Gezisini Tamamladı

Akhisar Genç İşadamları derneği’nin Çin’ de düzenlenen ve dünyanın en büyük fuarlarından olan uluslar arası ithalat ve ihracat fuarı gezisi tamamlandı.

Fuara dernek başkanı Yılmaz Çatalcalı, Başkan yardimcısı Ümit Rodoplu dernek genel sekreteri Özkan Kalın yönetim kurulu üyesi Serhat Bandıran Akhisarlı İşadamları Ali Osman Garipcan, Oktay Soydemir ve Manisalı işadamı Haluk Ayhan Sayla katıldı.

Gezi programında fuarda firmalar ile çeşitli görüşmeler yapıldı, dünyanın bir çok sektörde geldiği son noktalar gözlemlendi. Guangdong Türkiye İşadamları Derneği (GUTİAD) Genel Sekreteri Ahmet Yarım ile görüşme yapıldı. Görüşmelerde Akhisar zeytin ve zeytin yağlarına Pazar bulabilme çalışmaları yapıldı. Şehirdeki Türk Restaurant larının müşteri yoğunluğunun oldukça dikkat çekici olduğuda gözlemlendi. Heyet fuar bitiminde Akhisar'a döndü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber