GAMA İSG: İşinizi şansa bırakmayın!

GAMA Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, ''Ortak Akıl Ortak Sağlık' sloganı ile; alanında uzman ve tamamı mühendis kadrosu,  kurumsal altyapısı ile Akhisar’daki müşterilerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sürdürüyor.

GAMA İSG: İşinizi şansa bırakmayın!

Merkezi Soma’da bulunan ancak Akhisar’da birçok firma ile çalışmalarının sürdüğünü ifade eden GAMA OSGB Şirket Müdürü ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Görkem Yalçın yaptığı açıklamalarda; “ Bize başvuruda bulunan işletmeler öncelikli olarak her biri alanında uzman "Tehlike Avcıları" adını verdiğimiz ekibimiz tarafından gerek saha, gerek evraksal anlamda denetlenip mevcut durum raporlanır, daha sonra yapılması planlanan düzeltmeler ile aksiyon alınmaya başlanır. Dedi. 

İŞ GÜVENLİĞİ HAYAT KURTARIR

GAMA OSGB’nin şirket müdürü ve İş Güvenliği Uzmanı Ceyhun Perk, çok tehlikeli, tehlikeli ve az tehlikeli işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almalarının gerekliliklerini şöyle anlatıyor; “İşyerinde meydana gelen iş kazası ve meslek hastalıklarının nedenlerinin araştırılması ve tekrarlanmaması için alınacak önlemler konusunda çalışmalar yapıyoruz.

İŞYERİ HEKİMLİĞİ

Çalışanların sağlık gözetimi ve çalışma ortamının gözetimini yapıyoruz. Çalışanların sağlığının korunması amacıyla gerekli aktiviteler konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.

EĞİTİM HİZMETLERİ

GAMA OSGB olarak eğitim programlarının hazırlanmasını ve uygulanmasını sağlıyoruz. Çalışanların bu programlara katılmasını sağlıyor, program sonunda eğitime katılan çalışanlar için katılım belgesi düzenliyoruz.” Dedi.

GAMA OSGB ONLİNE TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İLETİŞİM: 0236 612 84 84

Adres: Hamidiye Mah. Adalet Cad. No: 28/A Soma
www.gamaisg.com.tr
info@gamaisg.com.tr
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber