Erol Boşnak, Seçimin Ertelenmesi Bizi Etkilemez

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Erol Boşnak seçimin ertelenmesi ile ilgili bir açıklama yaptı.

Erol Boşnak, Seçimin Ertelenmesi Bizi Etkilemez

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Erol Boşnak seçimin ertelenmesi ile ilgili bir açıklama yaptı.

Boşnak yaptığı açıklamada; “Değerli Akhisarlılar değerli ATSO üyeleri.8 Ekim 2017 tarihinde yapılması planlanan odamız organ seçimleri bakanlar kurulu kararı  ile  Nisan 2018 tarihine ertelenmiştir.

Yaklaşık 2 yıldır hazırlandığımız, alınan seçim kararı ile 1 Ağustos'ta start verdiğimiz seçim çalışmalarını ekibimiz ile birlikte yaklaşık 2 aydır sahada sürdürmekteyiz.Üyelerimizden olumlu ve yapıcı  tepkiler aldığımıza inanıyorum.Fakat alınan son karar ile seçim süreci yasal olarak ertelenerek durdurulmuştur.

Dolayısıyla bu erteleme bizim oda ile ilgili görüşlerimiz ve mücadelemizi etkilememiştir. Ekibimiz ile Nisan ayında yapılacak odamız organ seçimlerine hazır olduğumuzu belirtir tüm üyelerimiz ve Akhisar halkına saygılar sunarım.” Dedi.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber