Elit Kuaför eğitim için İtalya’daydı

Elit Kuaför, ‘Del Colore Academy’ eğitimi için gittiği İtalya serüveninin çok çarpıcı ve bir o kadar da verimli geçtiğini dile getirdi.

Elit Kuaför eğitim için İtalya’daydı

Elit Kuaför, ‘Del Colore Academy’ eğitimi için gittiği İtalya serüveninin çok çarpıcı ve bir o kadar da verimli geçtiğini dile getirdi.

Avrupa Devi Alfaparf Milano Profesyonel ürün gruplarının Türkiye Distribütörü Aktif Parfümeri Kozmetik sS Sponsorluğunda İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen eğitimin verimli geçtiğini kaydeden Eli Kuaför işletme sahibi Canan ve Engin Ecebay, dört günlük eğitimin her günün de birbirinden keyifli olduğunu söylediler.

İtalya serüveninin birinci gününde muhteşem şehri turu ile başlayan eğitim 2. Gününde ise renklendirme ve kesim eğitimiyle devam etti.

Elit Kuaför eğitimin 3. Gününde gittikleri Duomo müzesinin onlar için çok büyük bir ilham kaynağı olduğunu ifade ederek aldıkları ilham üzerine çalışmalar yapıp görsel hazırladıkları puntoları ile 4. Günde bunların üzerine hem teknik hem de pratik uygulamalar gerçekleştirdiler.

Türkiye’nin farklı illerinden katılan 20 kişilik kuaför grubuyla bir sonraki düzenlenecek olan Roma eğitimi için iyi bir alt zemin hazırladıklarını söylediler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gereksiz  fotolar dolu
gereksiz fotolar dolu - 1 ay Önce

biraz daha fotograf yokmuydu?

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber