Elektrik ve Elektronikçiler Soydemir Yol Yardım İle Anlaştı

Akhisar Elektrikçiler Elektronikçiler Motorcular ve Saatçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanı Üzeyir Aslan tüm oda üyeleri için, Soydemir araç kurtarma Yol Yardım şirketi ile Elektrikçiler Elektronikçiler Motorcular ve Saatçiler Esnaf odasında protokol imzalandı.

Elektrik ve Elektronikçiler Soydemir Yol Yardım İle Anlaştı

 Akhisar Elektrikçiler Elektronikçiler Motorcular ve Saatçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası  başkanı Üzeyir Aslan tüm oda üyeleri için, Soydemir araç kurtarma Yol Yardım şirketi ile Elektrikçiler Elektronikçiler Motorcular ve Saatçiler Esnaf odasında protokol imzalandı.

Soydemir araç kurtarma Yol Yardım şirketi işletmecisi Gurur Soydemir; Bu yaptığımız sözleşmede tüm oda üyeleri, 7 / 24 yol yardım araç kurtarma, ahtapotlu araç kurtarma ayrıca vinç ve nakliye hizmetleri, şehirlerarası araç ve makina taşımacılığı,Akü takviye, lastik değiştirme, yakıt ikmali. Oda üyelerine %20 indirim uygulanacaktır, dedi.

Elektrikçiler Elektronikçiler Motorcular ve Saatçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası  başkanı Üzeyir Aslan; Öncelikle bu yaptığımız anlaşmadan Oda üyelerimizin memnun kalacaklarını umuyorum. Sizlerle yaptığımız bu anlaşma inşallah hayırlısı olur diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2014, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber