Denizbank, 10 esnaf odasıyla avantajlı anlaşma!

DenizBank, ekonomimizin can damarı olan KOBİ’lere destek sağlamak amacıyla Akhisar’da 10 esnaf odası ile iş birliğine imza attı. 

Denizbank, 10 esnaf odasıyla avantajlı anlaşma!

Banka, iş birliği kapsamında, Akhisar’da faaliyet gösteren, ‘Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’, ‘Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası’, ‘Madeni Sanatkarlar Odası’, ‘Yapı Sanatları Esnaf Odası’, ‘Elektrikçiler Elektronikçiler Motorcular ve Saatçiler Esnaf Odası’, ‘Bakkallar ve Benzerileri Esnaf Odası’, ‘Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası’, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’ ve ‘Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ ve ‘Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Odası’  ile bölgedeki esnaflara yönelik çeşitli avantajlar sunan protokoller imzaladı.  

Buna göre Odalara üye işletmeler; İşletme Kart ve Business Kart’ın sunduğu fırsatlar, üyelik aidatları ve gecikmiş üyelik aidat borçlarının taksitli tahsilat imkanı, avantajlı mevduat, POS ve kredi oranları ile birlikte kendilerine özel sunulan birçok avantajdan yararlanabilecek.

DenizBank, KOBİ’lere yönelik birçok avantaj sunmaya yönelik çalışmalarını yeni iş birlikleri ile zenginleştirmeye devam ediyor. 

Banka bu kapsamda Akhisar’da faaliyet gösteren ‘Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’, ‘Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası’, ‘Madeni Sanatkarlar Odası’, ‘Yapı Sanatları Esnaf Odası’, ‘Elektrikçiler Elektronikçiler Motorcular ve Saatçiler Esnaf Odası’, ‘Bakkallar ve Benzerileri Esnaf Odası’, ‘Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası’, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’ ve ‘Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ ve ‘Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası’ ile protokoller imzaladı. 

“Akhisarlı KOBİ’lerimizin yanında yer alıyor, hayatlarına değer katıyoruz”


Söz konusu iş birliklerine ile ilgili değerlendirmelerde bulunan DenizBank Kobi Bankacılığı Bölge Satış Müdürü Ahmet Karaman şunları söyledi; “DenizBank olarak hem dünyada hem ülkemizde üretimin ve istihdamın ana kaynağını oluşturan, ekonominin can damarı olarak gördüğümüz KOBİ’lerimize destek olmanın önemini yakından biliyoruz. Buradan hareketle, Türkiye’de faaliyet gösteren işletmelerin yüzde 99.9’unu oluşturan KOBİ’lerimize destek oluyor, bu amaçla da birçok oda ve birlik ile işbirliği anlaşmaları gerçekleştiriyoruz. Akhisar’da 10 esnaf odası ile yaptığımız iş birliği sayesinde oda üyeleri artık çeşitli kredi imkânlarının yanı sıra, kendilerine özel birçok fırsattan yararlanabilecek”. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber