Borsa Başkan Adayı Tuncay Bilen, Ziyaretlerini Sürdürüyor

Önümüzdeki 1 Ekim Pazar günü yapılacak olan Akhisar Ticaret Borsası seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan Gizem Yağ işletmecisi Tuncay Bilen

Borsa Başkan Adayı Tuncay Bilen, Ziyaretlerini Sürdürüyor

Önümüzdeki 1 Ekim Pazar günü yapılacak olan Akhisar Ticaret Borsası seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan Gizem Yağ işletmecisi Tuncay Bilen, ekibi Levent Eren, Ali Bulanık, Mustafa Coşkun, Volkan Güneş ile birlikte ziyaretlerini sürdürdü.

Ziyaretlerine Akhisar Esnaf Kefalet Kooperatifi ile başlayan Tuncay bilen ve ekibini burada başkan Hasan Genli karşıladı. Genli, Tuncay Bilen ve ekibine seçim sürecinde başarı dileklerinde bulunarak ziyaret için teşekkür etti.

Ticaret Borsası başkanlığına aday olurken buradan hiçbir şahsi ve siyasi bir beklentilerinin olmadığını ifade eden Tuncay Bilen; “Ben ve ekibimin birinci amacı topluma ve üyelerimize hizmettir. Burada kişilerin değil projelerimizin ve kurumun ön plana çıkmasını istiyoruz.” Diye konuştu.

Daha sonra Akhisar Ziraat Odasını ziyaret eden Bilen ve ekibini burada başkan Ahmet Akbuğa karşıladı. 

Buradaki konuşmasında da kurumlar arasındaki birlikteliğe vurgu yapan Gizem Yağ Fabrikası işletmecisi Akhisar Ticaret Borsası başkan adayı Tuncay Bilen; “Bir sivil toplum örgütü olan odamızın ilçemizin gelişmesine katkı sağlaması ve diğer kurum kuruluşlarla eşgüdüm halinde bölgesel gelişime destek olması gerekmektedir. Borsanın sadece üye aidatı toplayan bir kurum olarak tanınmasının önüne geçerek üyelerimizin ilgi alanlarında tüm teşvik ve destekler konusunda güncel bilgileri üyelerimize aktarmalıdır.” Dedi.

Bilen, bu sırada Ziraat Odasında bulunan Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür v. İsmail Kaya ile de kısa bir sohbet gerçekleştirdi. 
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber