Bitrota ile Dijital Dünyayı ayağınıza getirdik

Gelişen teknoloji ile birlikte bireylerin ve şirketlerin yatırım yapma şekilleri günümüzde ciddi şekilde değişmiştir.

Bitrota ile Dijital Dünyayı ayağınıza getirdik

Gelişen teknoloji ile birlikte bireylerin ve şirketlerin yatırım yapma şekilleri günümüzde ciddi şekilde değişmiştir. 10 yıl öncesine kadar güvenli liman olan yatırım araçları günümüzde çokta güvenli ve karlı olmadıkları göstermişlerdir. Tam da bu noktada blockchain teknolojileri kripto para devreye girmiş ve son 10 yılda damgasını vurmuş ve vurmaya da devam etmektedir. 

Bu çerçevede Türkiye’nin 3. Büyük kripto para borsası olan Bitrota; 2018 yılında İngiltere merkezli kurulmuş blockchain teknolojileri üzerine ürünler geliştiren teknoloji şirketidir. Dünya genelinde 17 büyük borsaya ve 75’i aşkın kurumsal firmaya yazılım hizmeti vermektedir. 

Alisa Finance, Gez Yatırım AŞ olarak; Bitrota Borsası üzerinden kripto paralar, yatırım ve kazanç danışmanlığı hizmeti veren ofisimiz faaliyete geçmiştir. Yatırım ve kazanç hayallerinizi gerçekleştirmek için dijital dünyadaki yerinizi alın.

Adres: Kethüda Mah. 21 Sk. No:60/A
Tel: 0236 413 14 44

www.alisafinance.com

Destek: 0 533 043 77 45
Destek: 0 533 0 43 57 45
Destek: 0 555 0 28 31 99
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber