Bedri Yapı İnşaat, projelerinde hız kesmiyor!

Akhisar’da 33 yıllık tecrübesiyle inşaat sektöründe hizmet veren Bedri Yapı İnşaat, projelerine hız kesmeden devam ediyor.

AkhisarPress.com
Bedri Yapı İnşaat, projelerinde hız kesmiyor!

Pandeminin en çok etkilediği sektörlerden birisinin inşaat olduğunu ifade eden Bedri Yapı İnşaat firması müteahhidi Bedri Güngör; “Pandemi döneminde birçok sektör ekonomik olarak etkilendi, bunlardan en önemlisi de inşaat sektörü oldu. Biz yıllardır edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimizle emin adımlarla ilerliyoruz. Akhisar’ın birçok noktasında inşaat projelerimiz devam ediyor. İnşaat projelerimizde yaşam kalitesini en ön planda tutuyoruz. Yaptığımız yapılarda müşterilerimiz kendilerini huzurlu ve mutlu hissetmesi bizim için çok önemli” diye konuştu.

EFENDİ, CUMHURİYET, ATATÜRK (GÖLET) PROJELERİ

Devam eden ve başlayacak inşaat projelerinin olduğunu ifade eden Güngör; “Şuan toplam 32 dairelik devam eden projelerimiz bulunuyor. 3+1, 2+1 ve dubleks daire seçeneklerimiz bulunuyor. Amacımız emin adımlar atarak, kaliteli ve eksiksiz sağlam yapılar inşa etmek. Efendi, Cumhuriyet ve Atatürk (Gölet) Mahallelerinde devam etmekte olan inşaatlarımızın yanı sıra tabelamızı koyduğumuz planlarının ve inşaat izinlerinin devam ettiği yerler bulunuyor” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 23:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan özkara
Hakan özkara - 8 ay Önce

Allah bereketinle bereket versin.ve benim bu inşaat sektöründe senin yanında çalışıp ayrılan ama sigorta günlerini tam yatıran ve çocuk parasına kadar veren birtek Bedri yapı yani Bedri güngör seni tanıdım Allah senin birini bin bereketinle versin .

Murat atak iñşaat
Murat atak iñşaat - 8 ay Önce

Akhisarin en güzel. Adamı.guven tam bedri yapi

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber