ATSO'dan Firmalara Teşekkür

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) sekizinci kez katıldığı 20. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’na

ATSO'dan Firmalara Teşekkür

Haber Merkezi

 

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) sekizinci kez katıldığı 20. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’na ürün vererek ve stant açarak katılan Akhisar’ın tanıtımında önemli katkılarda bulunan firmalara teşekkür belgesi verdi. 

 

Tütün Otel Teras Restoran Salon’da organize edilen ödül töreninde ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu; Akhisarlı firmaların fuar katılımları ve tanıtım çalışmaları sayesinde pazarda daha etkin bir konuma geldiklerini, bu durumun da gurur verici olduğunu belirtti.


Erdayıoğlu sözlerinin devamında; Geçtiğimiz sene aynı fuara 18 firma ile katıldıklarını, bu sene ise bu rakamın 34’e yükseldiğini söyledi. Akhisar’ın tanıtımına ve firmaların pazar paylarını arttırmada bu ve bunun gibi fuar organizasyonlarının önemine vurgu yapan Erdayıoğlu tüm firmalara teşekkür etti ve ardından geceye katılan firma sahibi ve temsilcilerine teşekkür belgeleri verildi.

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber