ATSO ve İŞKUR'un Girişimcilere Desteği Sürüyor

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Çalışma ve İş Kurumu Manisa Akhisar Hizmet Merkezi işbirliğince düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” 12 Ekim 2015 tarihinde Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonunda başladı.

ATSO ve İŞKUR'un Girişimcilere Desteği Sürüyor

 Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Çalışma ve İş Kurumu Manisa Akhisar Hizmet Merkezi işbirliğince düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” 12 Ekim 2015 tarihinde  Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonunda başladı.

Eğitimin ilk gününde Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Başkanı Şenol ÜRKÜP ve Çalışma ve İş Kurumu Manisa Akhisar Hizmet Merkezi Müdürü Yunus YORGANCI kursu ziyaret ederek kursiyerlere başarılar dileyerek yararlanabilecekleri desteklerden kısaca bahsedip kendilerine teşekkür ettiler.

22 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kapsamında 25 kişiye 9 gün süresince 70 saatlik eğitim verilecektir. Kurs süresince kursiyerlere günlük 20 TL cep harçlığı ödenecek ve genel sağlık sigortası ile iş kazası ve meslek hastalığı primleri İŞKUR tarafından karşılanacak.

Kursu başarıyla tamamlayıp sertifika almaya hak kazanan kursiyerler iş projeleri ile KOSGEB’e başvuruda bulunarak Girişimcilik Destek Programından yararlanabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2015, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber