Alışverişlerimizi Akhisarlı Esnaftan Yapalım

Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ali Men Akhisar halkının alışverişlerini Akhisar esnafından yapmalarını istedi.

Alışverişlerimizi Akhisarlı Esnaftan Yapalım
 Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ali Men Akhisar halkının alışverişlerini Akhisar esnafından yapmalarını istedi.

Açıklamasında; “Değerli Akhisar halkı yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla tüm alışverişlerimizi Akhisar esnafından yapmak için üzerimize düşen görevi yerine getirelim. Hassas davranarak esnafımızın sıkıntısına yardımcı olmak amacıyla yapacağımız, tüm alışverişlerimizi şehrimiz esnafından yapalım. En azından esnafımızın ödemelerinde sıkıntı yaşamaması açısından toplum olarak duyarlı davranalım.

Alışverişlerimizi esnafımızdan yaparak huzurlu, mutlu bir toplum tablosunu hep beraber oluşturalım. Yaşadığımız kentin değerlerine hep beraber sahip çıkmak dileğiyle, tüm Akhisar halkının ve esnaflarının huzur içinde bir bayram geçirmesi dileğiyle, Tüm Akhisar halkına sevgi saygılarımı sunarım.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2014, 18:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan yilmaz
hasan yilmaz - 6 yıl Önce

Sayin baskanim alisverisimizi akhisardan yapmak icin esnafimizin da biraz guleryuzlu ve fiyatlarin da ekonomik olmasi gerekmiyor mu?

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber